Atypická zakrytí

Vyrobíme zakrytí na míru vašim potřebám

Výhody atypických krytí

Naši klienti pravidelně poptávají atypická zakrytí nebo opláštění na klíč. Poradíme si s každou výzvou, jsme připraveni vyrobit plachtu na míru podle zadání, včetně nepravidelných tvarů nebo nadměrných velikostí. Nabízíme komplexní služby, na začátku jsou návrhy, které společně probereme a na konci odborná montáž plachet. Výhodou je také výběr z řady barevných odstínů, rádi připravíme také potisk plachty na základě návrhu našich grafiků.

Výhody atypických krytí od nás

Dáváme důraz na nejvyšší kvalitu výrobků a nabízíme také řadu doplňkových služeb. Máme za sebou letité zkušenosti. Na plachty používáme materiály z Belgie a Německa s gramáží v rozmezí 350 g/m2 až 1100 g/m2. V našem sortimentu najdete také nehořlavé nebo izotermické plachty.

Pracujeme s nejmodernější technikou, vysokofrekvenční stroje zajistí voděodolné sváry s velkou pevností. Výsledek také vypadá vizuálně lépe než u ručního horkovzdušného svařování. Naše plachty vynikají i svou životností, která může znamenat až dvacet let služeb.

Atypická zakrytí
Potřebujete poradit jaké zakrytí vybrat? Poradíme vám.
Atypická zakrytí

Proč atypické krytí od nás?

Zajímavá cena. Díky kvalitnímu vybavení a letitým zkušenostem v oboru přineseme vhodné řešení, které bude atraktivní také svou cenovkou.

Dlouhá životnost. Každý náš produkt sestává z kvalitních materiálů. Krycí plachty z našich dílen vynikají dlouhodobou životností.

Vysoká pevnost. Využíváme kvalitní materiály s vysokou pevností. Spoje svařujeme na vysokofrekvenčních strojích, což znamená výsledek, který odolá vodě a povětrnostním vlivům.

Pestrá paleta barev. Výroba plachet je také o výběru barevného provedení. Klienti si mohou vybírat z řady různých variant.

Jednoduchá montáž. Konstrukci a umístění kotvících prvků plánujeme tak, aby práce s plachtou byla maximálně usnadněna. K hotové zakázce přiložíme i podrobný návod na montáž.

Komplexní servis. Prodejem nic nekončí, klientům nabídneme návrh, následně zpracujeme zakázku a pokračujeme s profesionálním servisem.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2023 halyjabor.cz