Autoplachty

Od malého vozíku až po návěs
Mrazuvzdornost do -20 °C
Mrazuvzdornost do -20 °C
UV filtr
UV filtr
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
Životnost dle použití až 20 let
Životnost dle použití až 20 let

Autoplachty špičkové kvality

Naše firma nabízí komplexní služby, vyrábíme plachty na míru. Klíčovou součástí našeho portfolia jsou rovněž autoplachty. Vyrábíme plachty na dopravní techniku od malých plachet na vozíky až po plachty, které slouží na objemné návěsy. K dispozici jsou kompletní služby na klíč včetně odborného poradenství, a to od zadání poptávky až do úspěšné realizace a dodání. Můžete využít poradenství, ale i doplňkové služby, kdy vám doporučíme vhodný materiál, zpracujeme návrh a vyrobíme samotnou plachtu. Tu můžeme také odborně instalovat, případně dodáme přehledný manuál, jak při montáži postupovat.

Autoplachty
Potřebujete poradit jakou plachtu vybrat? Poradíme vám.
Autoplachty

Výroba autoplachet na míru

Autoplachty vyrábíme jen z kvalitních materiálů od renomovaných evropských značek SIO line a Sattler. Jsou odolné a velmi pevné, ke spojování částí využíváme vysokofrekvenčně svařované spoje, které nabídnou dlouholetou životnost a odolávají úspěšně i působení vody. K plachtě připevníme i kotvící prvky, konstrukci vyladíme tak, aby byla montáž nebo přenášení plachty snadným úkolem. Nabízíme také komplexní servis. Potřebujete mít na plachtě logo? Chcete reklamní potisk? S tím se samozřejmě počítá, na začátku je vždy návrh od našich grafiků ve studiu.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2024 clonyjabor.cz