Dílenské clony

S kvalitními clonami dosáhnete výrazných tepelných úspor
Mrazuvzdornost do -20 °C
Mrazuvzdornost do -20 °C
UV filtr
UV filtr
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
Životnost dle použití až 20 let
Životnost dle použití až 20 let

Nabízíme řešení od A do Z

Skladovací prostory budou podstatně větší, stačí zapojit kvalitní clonu.
Přinášíme komplexní řešení, do nějž patří i odborná montáž, nic nebudete muset zařizovat sami. Můžete se plně spolehnout na strojové vybavení, které máme k dispozici. Jsou to například digitální tiskárny, řezací plotry, ale také vysokofrekvenční svařovací stroje.
Výhodou je nejen zapojení moderních strojů, věnovat se vám budou také zkušení zaměstnanci, s nimiž doladíte celou zakázku. Výhodou je rozsáhlá nabídka materiálů, stejně jako vysoká kvalita zpracování, která nezná žádné kompromisy. Životnost materiálů, které jsou v naší nabídce, je až dvacet sezon. Budou s vámi prakticky celou generaci!
Všechno děláme na míru klientů, připravena je také konzultace s naším kvalifikovaným odborníkem, jenž vám poradí s nejlepším možným řešením. Optické kryty se zaslouží o to, že pergoly nebo zahradní přístřešky nabídnou více místa pro vaše podnikání

Dílenské clony
Potřebujete poradit jakou clonu vybrat? Poradíme vám.
Dílenské clony

Proč vsadit na dílenskou clonu?

Clony jsou vytvořeny z vysocepevnostních plachet. Jsou antistatické, nehořlavé a izotermické, jinými slovy, nepřitahují prach a dovedou udržet teplotu, což je vhodné zvláště v chladnějších obdobích roku. Cena, kterou za ně zaplatíte, je výrazně nižší než v případě klasické stavby z betonu a cihel. Přinášíme vám řešení přímo na míru, ať už se rozhodnete pro zcela uzavřené, částečně uzavřené nebo kompletně odstranitelné.
Reference TRIVIUM
Umístíme protiprachovou clonu v souladu s vašimi požadavky. Oddělíme výrobní a stavební části přesně podle požadavku BRCGS (standard pro bezpečnost potravin). Vše připravíme rychle a zároveň kvalitně, klient se nemusí starat o nic dalšího. Profesionální montéři se postarají, aby vše proběhlo podle představ.

Největší bonusy našich dílenských clon

  • Jsou levnější než klasická pevná stavba.
  • Přineseme vám komplexní řešení na míru.
  • Po dohodě je možný i reklamní potisk clony.
  • Vysoká pevnost plachet je vždy zaručena.
  • Nabízíme nejen hobby, ale také průmyslové plachty.
Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2024 clonyjabor.cz