Izotermické clony

Šetřete teplo se clonami Jabor

Způsob výroby

Veškeré naše produkty jsou vyráběny zcela na míru dle požadavků klienta, konstrukčních možností stávající stavby a našeho odborného návrhu řešení uchycení clon. Naše výroba není ničím limitovaná z pohledu tvaru a velikosti clon. Není výjimkou výroba clon o celkové velikosti ploch např. 1000 m2.
Clony jsou vyráběny technologií vyskofrekvenčního svařování, který jako jediná možná technologie umožňuje spojit svár do maximální pevnosti, tzv. nerozebiratelný spoj.

Izotermická clona
Izotermická clona

Používané materiály

Používáme speciální certifikované materiály od špičkového německého dodavatele. Materiály disponují izotermickou vložkou a tepelnou vodivostí (tepelný odpor) <= 4 W/m² viz technický list. (vložit odkaz).

Izotermické clony vyrábíme z materiálů s atestem snížené hořlavosti B1, který je požadován pro každou stavbu a teplotní odolností v rozmezí – 30 °C až 70 °C. Všechny technické parametry materiálů jsou v souladu s EU normami.

Potřebujete poradit jakou clonu vybrat? Poradíme vám.

Způsoby provedení

Důležitým faktorem kvality je nejen samotný výrobek, ale zároveň i způsob uchycení clony do stávající konstrukce. Správně uchycená clona eliminuje teplotní ztráty a zároveň zajistí její dlouhodobé užívání po řadu let.

Nejvíce využívané způsoby uchycení:

a) Vrchní uchycení na pevno
Plachta ve vrchní části je skrz alu lištu kotvená na pevno skrz nýty, či jiné kotvící prvky. Boční uchycení skrz otočné zámky či jiné způsoby kotvení

b) Vrchní vysouvací provedení
Na vrchní část plachty je navařen speciální kedr a který se zasune do ALU profilu a tím pádem lze zcela variabilně využívat jednotlivé části clon.

c) Posuvné provedení
Vrchní část plachty je opatřena tzv. pojezdy plachty, které lze využít pro shrnování plachet stejným způsobem, jakým se shrnují boční plachty u dopravní techniky (např. návěsů)

Izotermická clona
Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Izotermická clona

Výbava a servis

Potisk plachet, vevaření oken – slídy, evidenčních prvků či uzpůsobení clon atypickým tvarům konstrukce není pro náš tým problém. Výhodou PVC clon je jejich snadná oprava (za minimální náklady) v případě jejich mechanického poškození. Náš tým je vždy připraven tyto případné opravy v krátkém čase vyřešit – (video opravy plachty ve vaření nového okna u kvp).

Copyright 2023 halyjabor.cz