Krycí plachty

Od návrhu materiálu až po realizaci

Krycí plachty

Do naší nabídky patří i krycí plachty, kde si poradíme s jakýmkoliv požadovaným tvarem nebo rozměrem. Krycí plachty připravíme vždy podle přání zákazníků. Zajistíme komplexní služby, které začínají zpracováním návrhu a končí výrobou plachty nebo její následnou instalací. Navrhneme materiál od našich zahraničních dodavatelů a také způsob ukotvení, aby byl co možná nejjednodušší pro vaše potřeby. Zakrývací plachty jsou připraveny v mnoha barvách, klienti si mohou zvolit odstín podle svých představ. Na přání je možné vyhotovit i potisk plachty logem či reklamou. Na začátku je vždy podrobný grafický návrh ve studiu.

Krycí plachty
Potřebujete poradit jakou plachtu vybrat? Poradíme vám.
Krycí plachty

Výhody krycích plachet od nás

Našim zákazníkům nabízíme krycí plachty, které budou sloužit dlouhé roky. Dáváme si záležet na kvalitě poskytovaných doplňkových služeb, pracujeme s belgickými a německými materiály, které jsou velmi pevné a odolné. Nabízíme je v gramáži 350 g/m2 až 1100 g/m2. Do naší nabídky patří také nehořlavé nebo izotermické plachty.

K výrobě spojů používáme vysokofrekvenční stroje, tato moderní technika zaručí produkci svárů, které odolají působení vody a jsou velmi pevné. Díky těmto strojům je zaručena i výborná estetika. Ke každému výrobku je přiložen manuál, který pomůže s montáží. Tu můžete zajistit díky našim odborně vyškoleným pracovníkům.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2023 halyjabor.cz