Opláštění hal

Dosloužilo opláštění vaší haly? Nabízíme efektivní řešení!

Proč mít opláštění hal?

Vlastníte konstrukci, která by si zasloužila trvanlivé opláštění s puncem kvality? Nebo poptáváte úplně novou plachtovou halu? Ty se hodí nejen pro účely skladovacích prostor, ale i v mnoha jiných případech. Opláštění vám zajistíme u řady různých konstrukcí. Připravíme opláštění hal, ale i podií nebo dalších míst, která vyžadují precizní krytí. Naše opláštění hal je velmi kvalitní, využíváme totiž materiály od dodavatelů z Belgie a Německa.
Výhodou opláštění je jeho maximální pevnost, odolnost vůči dešti, ale také sněhu, větru nebo UV záření. Cenová hladina je v porovnání s klasickou zděnou stavbou bezkonkurenční, přitom stejně spolehlivá. Na opláštění můžete mít také svou reklamu, stačí zadat poptávku našim zkušeným grafikům. Pracujeme nejen s ruční, ale i s digitální technologií potisku.

Spolupracovali jsme na řadě projektů, jako je zastřešení podií pro světový šampionát ve veslování v Rotterdamu, SP v parkuru v Londýně nebo pro výročí první světové války u Yper. Můžeme se prezentovat dvacetiletými zkušenostmi, nabídneme kvalitní materiály a provedení. Přinášíme také odborné poradenství, můžeme vám nachystat řešení na míru.

Opláštění hal
Potřebujete poradit jaké oplaštění vybrat? Poradíme vám.
Opláštění hal

Opláštění skladovacích hal

Opláštění skladovacích hal zásadně prodlouží životnost Vaší haly za výhodných ekonomických podmínek oproti koupi zcela nové haly.

Pokud nějakou halu už delší dobu využíváte a nechcete si kupovat novou, nabízí se ekonomická varianta v podobě jejího opláštění. Jeho životnost je až patnáct sezon, je totiž vyrobeno z prvotřídních německých materiálů. Věnujeme se této práci už přes třicet let a jsme také jedinou tuzemskou firmou, která je držitelem ocenění CZECH MADE od společnosti pro jakost. V případě, že snad dojde k mechanickému poškození opláštění, jsme připraveni vám poskytnout pomoc. Zařídíme servis nebo opravu. Pokud máte zájem o reklamu nebo potřebujete potisk pro lepší evidenci, grafické oddělení vám pomůže s návrhem. Jsme připraveni vám nabídnout i tyto doplňkové služby.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2023 halyjabor.cz