Stínící plachty

Stínící plachty jakýchkoliv tvarů a rozměrů
Mrazuvzdornost do -20 °C
Mrazuvzdornost do -20 °C
UV filtr
UV filtr
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
Životnost dle použití až 20 let
Životnost dle použití až 20 let

Stínící plachty

Stínící plachty jsou ideálním společníkem nadšených pěstitelů a zahrádkářů. Je třeba vytvořit bariéru proti slunečním paprskům a zajistit adekvátní přísun vzduchu? Stínící plachty mají miliony drobných otvorů, které zaručují prodyšnost. Poskytnou stín a nedrží teplo, omezí působení škodlivých UV paprsků na minimum. Vyrábíme vysoce odolné stínící plachty různých tvarů, poradíme si také s atypickými návrhy. Poradíme si také s nadměrnými velikostmi, na prvním místě je vždy přání klientů.

Stínící plachty
Potřebujete poradit jakou plachtu vybrat? Poradíme vám.
Stínící plachty

Výroba a servis stínících plachet

Přinášíme komplexní služby, které začínají tvorbou návrhu a výrobou samotné plachty a končí montáží, jíž se ujmou kvalifikovaní pracovníci. Zákazníkům nabídneme vhodný materiál, poradíme i s ukotvením. Hotový výrobek včetně kotvících prvků dodáme včetně návodu a můžeme také nabídnout další servis. V rámci ČR je dodání našich produktů skrze zásilkovou službu. Pokud si to klienti přejí, je možné při montáži naší firmou dovézt plachtu až na místo určení, kde ji naši zaměstnanci instalují.

Výhody stínících plachet

  • Pod plachtou se nezdrží teplo, je plně prodyšná.
  • Plachta nabízí příjemný stín.
  • Technologie plachty výrazně potlačí vliv UV záření.
Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2024 clonyjabor.cz