Výroba plachet

Výroba plachet od nás

Výroba plachet

Jsme firma s více než dvacetiletou tradicí. Vyrábíme plachty na míru, nabízíme zkušenosti a moderní postupy. Využíváme kvalitní belgické a německé materiály, přinášíme řešení, které bude přesně na míru. Dlouholetá životnost plachet je samozřejmostí. Díky využití vysokofrekvenčních strojů je zaručený přesný svár, který odolá vodě, větru a dalším vnějším vlivům. Kromě jiného je také velmi estetický ve srovnání s produktem vyrobeným pomocí ručního horkovzdušného svařování.

Potřebujete poradit jakou plachtu vybrat? Poradíme vám.

Nehořlavé i mrazuvzdorné materiály

Výroba plachet zahrnuje využití lakovaných materiálů ze zahraničí, které nabízí perfektní vzhled i užitnost. Našimi dodavateli jsou belgická společnost SIO line a Franz Miederhoff z Německa. Ve své nabídce máme i nehořlavý materiál B8103 s atestem B-S2 dle EN 13501-1 či materiál ze slídy, který odolá až třicetistupňovým mrazům. Průhlednou část – slídu – přinášíme v čirém provedení s tloušťkou 0,65 mm, ev. za příplatek je k dispozici kouřová slída, která má tloušťku 0,75 mm. Oba typy slídy mají UV filtr. Slídová, tzv. okenní část opláštění, v sobě nemá tkaninu jako obvodová část. Proto se při teplotních výkyvech prověšuje. Nejde o závadu materiálu, ale jeho běžnou vlastnost.

Držíme se hesla: PŘIJEDEME – NAVRHNEME – VYROBÍME – DODÁME – NAINSTALUJEME. Přinášíme pestré portfolio výrobků s možností aplikace originálního reklamního potisku, a to jak ruční, tak i digitální technologií.

Výrobky, kde je nutná montáž, nabídneme nejlepší možnou variantu dle požadavků klienta. Vše následně zhotovíme, dovezeme a odborně instalujeme. V našem sortimentu jsou různé barvy i gramáže plachet v rozmezí 300g/m2 a 1100 g/m2.

V našem sortimentu se nachází – tady jen antistatické plachty.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2023 halyjabor.cz