Zakrytí techniky

Realizace zakrytí s konzultací zdarma
Mrazuvzdornost do -20 °C
Mrazuvzdornost do -20 °C
UV filtr
UV filtr
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
U TOP materiálů atest hořlavosti B1
Životnost dle použití až 20 let
Životnost dle použití až 20 let

Výhody plachet pro zakrytí techniky

Do našeho portfolia služeb se řadí také výroba zakrytí pro různorodou techniku. Díky našemu vybavení zajistíme i zakrytí pro atypickou nebo velmi rozměrnou techniku. Dopravní nebo zahradní technika či nábytek, loď a skútr, poradíme si s každou výzvou. Potřebujete zakrýt techniku před mrazy, deštěm nebo větrem? Stačí se obrátit na nás!

Plachty pro zakrytí techniky umíme vyrobit v různých barevných provedeních a na přání klientů připravíme i kvalitní potisk. Zpracujeme k němu také kompletní grafický návrh. K výrobě těchto plachet používáme belgické a německé materiály vysoké kvality. Dodáváme i produkty z nehořlavého materiálu B8103 s atestem B-S2 dle EN 13501-1. Spoje materiálů vyrábíme na nejnovějších vysokofrekvenčních strojích.

Každý spár nabízí vysokou pevnost, odolá vodě a klade důraz také na estetiku. K plachtám připevníme také kotvící prvky, snažíme se, aby instalace pak byla pro klienta co nejsnadnější. Nedílnou součástí zakázky je také návod k montáži. Po dohodě lze tuto montáž zajistit díky našim zaměstnancům. Dalším plusovým bodem je lehkost využitých materiálů, zajišťujeme také komplexní servis pro každý produkt.

Zakrytí techniky
Potřebujete poradit jaké zakrytí vybrat? Poradíme vám.
Zakrytí techniky

Proč využít naše plachty na zakrytí techniky?

Komplexní služby. Klientům se věnujeme po celou dobu. Připravíme řešení na míru, zpracujeme objednávku a zařídíme také montáž.

Výhodná cenovka. Díky dlouholeté praxi, kvalitnímu vybavení a spokojené klientele je možné nabídnout řešení, které bude vynikat i svou cenou.

Kvalitní materiály. Naše zakrývací materiály jsou kvalitní a velmi pevné. Umíme vyrobit také nehořlavé nebo izotermické zakrývací plachty.

Odolnost. Zakrývací plachty jsou vyrobené z velmi odolných materiálů. Spoje svařujeme na speciálních vysokofrekvenčních strojích.

Potisk krycích plachet. Na přání klienta potiskneme plachtu logem nebo jinými grafickými prvky, to vše na základě grafického návrhu. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita tisku.

Ukotvení zakrývací plachty. K našim zakrývacím plachtám nechybí ani důležité kotvící prvky, díky nimž je instalace snadnější.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2024 clonyjabor.cz