Zastřešení

Ekonomické řešení s zárukou kvality

Výroba zastřešení

Možnost využít venkovní prostory restauračních zařízení, zahradní přístřešky nebo pergoly bez ohledu na to, jaké je počasí. Právě s tím pomůže kvalitní zastřešení! Nabízíme kompletní služby od vyhotovení návrhu až po výrobu zastřešovacích plachet. Poradíme si také s montáží. Zastřešení stánků nebo tribun a skladů, poradíme si s malými i velkými zakázkami.

Při práci využíváme belgické a německé materiály, které jsou pověstné svou kvalitou. Průhledné části zastřešení jsou z čiré nebo kouřové slídy s UV filtrem a poradí si nejen s mrazivými teplotami. Nabízíme komplexní služby za přijatelnou cenu. Naše produkty jsou velmi pevné a mohou vám sloužit deset až dvacet let. Plachty si můžete vybírat v různých barevných odstínech, k dispozici vám bude vzorník barev. Připravit můžeme i potisk plachet na základě předchozího grafického návrhu. K zastřešovacím plachtám přidáváme i důležité kotvící prvky. Konstrukční řešení je vždy výzvou, chceme, aby bylo z pohledu montáže co nejsnadnější.

Naše společnost Jabor, pro s.r.o. spolupracuje s řadou českých i evropských odběratelů. Mezi naší stálou klientelu se řadí autodromy Most a Sosnová, výstaviště Litoměřice nebo nizozemská firma Van Stokkum.

Zastřešení
Potřebujete poradit jaké zastřešení vybrat? Poradíme vám.
Zastřešení

Proč nakoupit zastřešení u nás?

Dobrá cena. Díky kvalitnímu vybavení a letitým zkušenostem umíme najít optimální variantu právě pro vás, myslíme i na atraktivní cenovou hladinu.

Dlouholetá životnost. Naše zastřešení má prvotřídní kvalitu. Díky tomu vydrží opravdu dlouho, životnost je kolem deseti let.

Vysoká pevnost. Využíváme jakostní a velmi pevné materiály. Spoje svařujeme na vysokofrekvenčních strojích, čímž je zajištěna nejen vysoká pevnost, ale také voděodolnost.

Rozsáhlá nabídka barev. Plachty umíme vyrobit v řadě různých barevných odstínů. Vyberte si ze vzorníku barev, který vám na požádání předložíme.

Snadná montáž. Konstrukci a rozmístění kotvících prvků připravujeme s ohledem na jednoduchost montáže. Přikládáme také podrobný návod.

Komplexní servis. Klientům se věnujeme od A do Z. Připravíme návrh, vyhotovíme zakázku a pak si poradíme i s montáží. Dohodnout si samozřejmě lze i další servis.

Kvalitní plachty
Výroba na zakázku
Jednotlivé typy provedení clon a zakrytí se dají i kombinovat, případně je možné vyrobit zakrytí zcela atypické dle vašich představ.
Copyright 2023 halyjabor.cz